Mesajı Okuyun
Old 30-08-2012, 06:09   #10
Konuk

yaklaşık 3 ay önce 1 tane dişime kanal ve dolgu tedavisi yaptırdım. dişim 3 aydır ağrıyor doktora söylediğimde e yapabildiğimiz bu kadar deyip pasuman yaptım ilaç koydum deyip yollamasını ve düzelmesini bekleyeceğiz demekle 3 ayımı geçirdim .en son dün hekime artık dayanamıyorum geceleri ağrım oluyor kanalda bir sorun olmasın dediğimde bana tepkisi şu oldu;sen ne demek istiyorsun bu nasıl hitap terbiyesiz yani ben yapamadım mı bi an afalladım
sonra kanalı sökeceğini söyledi dedim herelde yeniden yapacak yanındaki asistanına sordum arada aksaklıklar oluyor düktor hanım yapar dedi neyse kanalı kazıdı dişin dolgusunu aldı bana paranıda al git başka doktora dedi dedim ne demek bu dişim acıyor nasıl yemek yerim o zaman yemek yeme dedi orda olay çıkarmadım bana diş ücretini verip yolladı aklı sıra kendini vicdanını rahatlattı ben tüm gecedir uykusuzum orda olayı büyültüp onun yaptığı terbiyesizlik gibi kendimi düşürmedim eşimde vardı olay büyür diye korktum ama ben bu olayın yasal yönünü bırakmayacağım o verdiği parayla ne o ne ben zengin olurum ben ona tedavi olmaya gitmişim bir işi üstlendiyse sonuna kadar yapması gerekmiyor mu