Mesajı Okuyun
Old 12-11-2012, 15:41   #1
Konuk

Varsayılan ruh sağlığı yerınde olmyan birine cocuk gösterilir mi?

öncelikle yapmış olduğunuz bu güzel faaliyetlerden dolayı sizleri tebrik ediyorum. ben 22 yasında bir anneyım esımle 2.5 ay evlı kaldık fakat onun bana uygulamıs oldugu psikolojık sıddt sonucu ayrıldık. davayı ben actım. dava surecınde hamıleydım. kendısının bu 2.5 aylık evlılık surecınde bana şizofrenıye varan şiddet eylemleri oldu. daha fazla bu evliliği sürdüremezdim.
dava sırasında hiç bir mal varlığı istemeyceğime dair taahhüt imzaladım. hamilelik psikolojısı bambaska birseydı ve bebegımı butun bu sıkıntılardan uzak dunyaya getırebılmek ve bu kişiliksiz adamla birdaha muhattap olmamak adına nafaka talebinde dahi bulunmadım. hamile oldugum surecte cocugun kendısının olmadıgını dahı kabullenmeyıp dna testı yaptıracagını bıle soyledi. evlılıgımız suresınce gozumun onunde kollarını kesti maksadı benı korkutmaktı sanıyorum.
hamıle bır ınsana yapılmaması gereken ne grekıyorsa yaptı. bu kısının tamamıyle ruh saglıgının bozuk şizofren bır yapıya sahıp olduğunu evlılıgım surecınde gordum. şimdi cocugum dunyaya geldı ve 10 aylık oldu. bu şahıs cocugumu görme talebınde bulunmus ve bana dava acmıs. cocuguma ve bana her turlu ıftırayı adan bu ruh hastası kişiye şimdi ben cocugumu nasl gösterebilirim? biliyorum kı bıraz vakıt gcırse aynı psıkolojik sıddetı cocugumada yasayacak ve belkı cocugum benım kadar bıle dayanamayacak..
ne yapabilirim lütfen yardımcı olun...