Mesajı Okuyun
Old 14-05-2014, 12:12   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan alper demirsoy
İyi günler öncelikle sizlere tşk. Ederim şimdiden 2013 aralik ayinda x devlet haatanesine yattim iş kazasi sebebiyle fakat dokrtor daha fazla müdahale edemedigi için başka hastaneye geçtim 2014 ocak 8 de bu tarihler arasinda yatmis oldugum günlerin parasini alamadim x hastaneye gidip bunu söyledim elime bir kagit vererek işin çözüldügünü söyledi verilen kagidi işyeri muhasebesine verdim fakat sgk hala benim rapor parami yatirmadi yatmiş oldugum hastane sistemlerine kayit yapmadi bu yüzden sgk raporu göremiyorum dedi benim ne yapmam nereye başvurmam gerekiyor lütfen yardimci olun durumum çolk kötü hala raporluyum ve eski sagligim yerinde olmayack yürüyemiyorum tam olarak

--------------------------------------------------------------------------------------

Sayın KONUK,

Tedavi olduğunuz hastane baştabibliğine dilekce ile başvurup durumu anlatın,hastane sistemine kaydınızın yapılmasını bu dilekcenizde talep edebilirsiniz.
Eğer olumsuz bir yanıt alırsanız konuyu SGK'ya yeniden bir dilekce ile başvurup mağduriyetinizi giderilmesini ve rapor ücretinizin ödenmesini talep edebilirsiniz.
Size mutlaka bir yanıt vereceklerdir.
Acil şifalar dileklerimle.

Ecz.Mesut ÇETİN