Mesajı Okuyun
Old 25-12-2006, 00:43   #15
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Ayrıca halem bir emstırımız(beyaz faremiz)var

Sayın Kaan1,

Hamster olmasın. H'yi ciddiye almamışsınız

*

Benim de yakın geçmişte iki kızım oldu. Bir tane zaten vardı, onu da yanımıza aldık, adı benden önce konmuştu: İrma. Her geçen gün daha fazla bağlandığımız, her geçen gün bize daha fazla bağlandığını anladığımız, güzeller güzeli bir köpek.

İki de su kaplumbağamız var. Taşındığımız evde iki hafta onları unuttuktan sonra bugün alıp yeni evlerine yerleştirdik. Açılktan ölmemişlerdi, ölmeyeceklerini biliyorduk, su kaplumbağaları kış uykusuna yatıyorlar, biliyor muydunuz?

Yakın gelecekte de bir iran kedisi edinmeyi planlıyoruz. Şöyle bembeyaz ve en miskin olanından ama

Son olarak da evin kapısına bir tabela asmayı planlıyoruz: Hayvan dostlarımızı ziyaret saatleri 10.00-11.00 ve lütfen kabuklu yiyecek atmayınız gibi bir yazı olabilir.

Kızkardeşim yakın geçmişte (onda da bir adet muhabbet kuşu ve artık kara kaplumbağası büyüklüğüne ulaşmak üzere olan eni konu yaşlanmış bir su kaplumbağası var) hamsterını bana vermeye yeltendi ki, ama geçmişte bu tecrübeyi de yaşadığımdan sevimliliğine yenilmemeyi başardım

Daha evvel de dört ördek büyüttük, ya muhabbet kuşları..? Neyse, bizim liste uzun.

Saygılarımla...