Konu: Fıkra Keyfi
Mesajı Okuyun
Old 21-03-2008, 11:46   #170
tuval2310

18 yasindaki kiz, annesine hamile olabileceğini soyler.Annesi, cok tedirgin olur ve eczaneye bir hamilelik testi almaya gider ve sonuclar kizin hamile oldugunu gosterir.Anne çildirmistir, bağırır cagirir ve 'Bunu yapan hangi domuz,bilmek istiyorum!!!' der.
Kiz telefon acar ve yarim saat icinde bir Ferrari evin onunde durur, icinden hafif kirlasmis saclari ve cok pahali bir elbisenin icinde çok yakisIkli biri iner ve kapidan iceri girer. Anne,baba ve kizla beraber otururlar.

Adam:' Kiziniz durumu anlatti. Kisisel durumumdan dolayı kızınızla evlenemem. Ancak tüm sorumlulugu aliyorum' der.

'Eger bir kiz cocugu dogarsa, annesine bir ev, bir yazlik villa ve 1 milyon dolarlik bir banka hesabi...'

'Eger bir erkek cocuk olursa, birkac fabrika ve bir milyon dolarlik bir hesap...

' 'Eger ikiz dogarsa, her ikisine de 500 bin dolarlik hesap ve birer fabrika verecegim.' der. ' Ancak düşük olursa....

O zamana kadar sessizce bekleyen baba elini dostca adamin omuzuna koyar ve :'O zaman tekrar denersiniz evladim ' der.