Mesajı Okuyun
Old 26-08-2009, 16:59   #1
Konuk

Varsayılan Onurumu geri istiyorum

Merhabalar,
Ben 21 ağustos cuma günü bir bankanın ortasında psikolojik şiddete maruz kaldım.Akabinde 220/120 tansiyon ile yüz felci belirtileri gösterir vaziyette bir kliniğe götürüldüm.Olayın nedeni babam tarafından bankaya verilen talimat ile benim hesabıma geçirmem için verilen parayı takip etmem idi.Fakat babam bunu hatırlamayarak ben böyle birşey söylemedim sen benim paramı nasıl kullanırsın diyerek bankanın ortasında herkesin içinde pek çok hakarette bulundu.O bankanın görevlilerinden bir tanesi bile bunu kendilerine yazılı ve imzalı verdiğini söylemedi(=böyle olmasına rağmen-ben banka görevlilerinin talimatları üzerine bankaya gittim-kendi isteğimle değil,ayrıca babamdan hiçbir para talebim olmamıştı bu paradan haberim bile yoktu tamamen kendi talimatı üzerine işlemler yapıldı).Gerekirse işlemleri doğrulamak için banka ile ilgili bilgileri verebilirim.Babam bu konuyu bana aktarmak için 29 mayısta turkcell telefonumdan aramıştı.Ben parasal konuda şimdilerde çok sıkıntımız olmasına rağmen para falan talep etmiyorum ama onurumu geri alabilmek için bu konuşma metnine ulaşabilirmiyim? Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar
Saygılarımla