Mesajı Okuyun
Old 23-08-2006, 16:49   #386
Ayfer Gökçen

Varsayılan Söylenecek o kadar çok şey var ki...

Sayın Ergin,,
Mesajınız için çok teşekkür ediyorum.Yazılacak ve söylenecek o kadar çok şey var ki.Tabiki burası yeri değil.En kibarca bu kadar yazılabiliyor.Askere çocuğunu gönderen anne babalar çok iyi bilir ki bu olay çok farklı bir duygu.Kesinlikle bencil olamıyorsunuz.Sadece kendi çocuğunuzu düşünemiyorsunuz,düşündüğünüz zamanda kendinizi çok suçlu hissediyorsunuz.Benim çocuğum tehlikeden uzak bir yerde yaptı diğer gençler ne olursa olsun diyemiyorsunuz.Her cenaze töreni izlediğimde askerin annesinin yerine koyuyorum kendimi.İnsanın başına gelebilecek en üzücü olay.Maalesef büyüklerimiz empati yapmaktan uzak insanlar.Ateş düştüğü yeri yakıyor maalesef.Büyüklerimizin yaptığı hataların bedelini gencecik çocuklarımız ödüyor.Bizim nesil başka türlü ödedi,şimdiki nesil de bu şekilde ödüyor.
Sayın Ergin, yazımı burda bitirmek istiyorum.Zira kendimi zor tutuyorum.En iyisi sitenin kurallarını bozmamak adına yazıma son vereyim Çok iyi niyetli bir temenni olacak belki ama umarım büyüklerimizin aklı başına gelir de biraz olsun toplumun mutluluğu için çalışırlar...Saygılarımla.