Mesajı Okuyun
Old 18-07-2006, 11:37   #379
Almıla

bugün ne yaptığımı anlatayımmmmm
Yigenim ile kısa süreliğine aynı odayı paylaşıyorum, kendileri 2,5 yaşında kıvırcık saçlı bir çıtır. Sabah 5:30 gibi ağlama sesi ile uyandım süt istiyomuş,koştum biberonuna doldurdum azıcık oynadık,minicik ellerini öptüm uyudu. 6:45 gibi üzerini açmış tekrar kalkıp üzerini örttüm, bu işlemi 8:00'e kadar yaklaşık üç kez tekrarladığımı hatırlıyorum,sonunda uyuyup kalmışım kalktığımda saat 8:55'ti duruşmalarım başlamış.

Nasıl hazırlandığımı hatırlamıyorum Allahtan dosyalarım yanımdaydı kendimi adliyede buldum. Hakim rahatsızlanmış boşta hakim bulunamadığından kısa süreliğine hakimcilik oynadık falan.
Sonnnra diğer dosyalarımı almaya gittiğimde müvekkili olduğum şirket aleyhine açılmış, yanlış adrese nasıl tebliğ edildiği belli olmayan iki davanın açıldığını ve karar aşamasına geldiğini öğrenerek hafif panikledim.Nasıl kurtarırım diye düşünüyorum.
Neyse bir itirazın iptali aldım. Davalıyı sıkıştırmam işe yaradı mal teslimi ispattan kurtuldum. hııııııııııııı bu arada bir avukat arkadaş ile dondurma yemiştim onu unuttum. (sanırım tatile ihtiyacım var.!!!!)