Mesajı Okuyun
Old 28-06-2009, 16:29   #26
üye25928

Alıntı:
Yazan burakyılmaz
öncelik bazı arkadaşlarımızın yaptıkları yorumlardan henüz tartışmasını bile öğrenemediğimizi bir kez daha anladımm.Seneye aramızda göreceğimiz kardeşlerimize yol göstermede objektif olmamız gerekir denipp tekrar kendi proflarından doçentlerinden övgüyle söz edilmiş(sanki o hocalar bir tek onun üniversitesinde varmış gibi),yapılan netlerden,sıralamadan söz edilmiş(bizim okulda da fulle yakın yapıp Türkiye dereciyle gelip,2cümleyi biraraya getirerek konuşamayan adamlar vardır..)vs vs vs..

Ben bu tarz saçma yorumlardan etkilenmeksizin arkadaşlarımıza *sevdiğinizz şehirde,hayalinizdeki bölümü*tercih etmenizi öneriyorumm.bence işin özü budur.geri kalanlar da ayrıntıdan ibarettir ve sizin elinizdedir.

ortamın gerilmesini istemiyorum ama nedense üzerime gereğinden falza yükleniliyor. Ben elimden geldiğim kadar objektif yazmaya çalışacağım dedim, demek ki bu kadar tarafsız olabiliyormuşum katılamyabilirsiniz bu ilki.
İkincisi, hoca kalitemizin Marmara Hukuktan aşağı kalır yanı yok dedim bunu da bir örnekle pekiştirmek istedim, burada sizi veya diğer kullanıcıları rahatsız eden ne olabilir ki, mübalağa etmedim? Burada nerede hata yapmışım? Yaptığım şey hocalarımı abartmak mı?

Ayrıca forumda insanların düşüncelerine saygı göstermek gerektiğini bilmeyen, öğrenemeyen veya unutmuş olan üyelerin olması da ayrı bir elem sebebi. İnsanların görüşlerine düşüncelerine katılmayabilirsiniz ama insanların düşüncelerini "saçma" diye nitelendiremezsiniz bu forumda. Saygılar.