Mesajı Okuyun
Old 24-11-2021, 08:15   #5
Konuk

Karar Esim eve girmeme engel oluyor ne yapmaliyim

Desteğiniz için çok teşekkür ederim Eylül ayında eşimden aile içi siddet biriminde bıçaklı saldırıya tesebusten şikayetçi oldum darp raporum var 15 günlük geçici uzaklaştırma verildi aile mahkemesinden karar çıkacak diye bilgi verilsede böyle bir tebligat bana gelmedi aile içi şiddete başvurma rağmen bilgide verilmedi dosyam kaybolmuş yada aile mahkemesine gitmemiş olabilir mi?
Esim bu olaydan sonra burası benim evim eve girip kıyafetlerini almanı istemiyorum diye eve girmeme engel oluyor Bosanma davası açıldı bir aylık uzaklaştırma kararında birlikte yaşadığımız Ev adresi yazıyor kalacak yerim olmadığı için halamda kalıyorum bu uzaklaştırma kararı sayesinde eve nasıl girebilirim eşim evde nöbet tutuyor eve gelirim diye ondan korkuyorum evde kalma hakkı bana mı ait sayılıyor bu üçüncü uzaklaştırma kararı oluyor kışlık kıyafetlerimi almak istiyorum evin ona ait olması esime eve sokmama hakkı veriyor mu ne yapmalıyım

Mayıs ayında eşimden tehtit ve hakretten sikayetci olmuştum uzlastirmaciyi kabul etmedim e devlette gördüm asliye ceza davasi açılmış bunun anlamı nedir eşim avukat tutmuş
Bu olaydan sonra eşim beni telefonda da tehtit etti daha sonra da bıçakla saldırı girişiminde bulundu bu olayi da açılan davaya eklenebilir mi ne yapmam gerekiyor vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim