Mesajı Okuyun
Old 23-09-2007, 16:54   #12
tarde.sed.tute

merhaba halise öncelikle fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim..ben de kriminoloji almayı çok istedim ama malesef sistem kilitlendi ve alamadım sosyal bilimlerde araştırma yöntemlerini ben de düşünmüyorum açıkçası,ders işlenme sistemi değişmiş ve fazlasıyla zorluyormuş..felsefeye giriş zaten ilgi alanım değil onu da istemiyorum..ekonomi derslerinden biri olabilir ama sayın emrah1903'ün de dediği gibi tüketici hukukunun ekonomi derslerinden daha faydalı olacağı kanısındayım..öncelikle tüketici hukuku seçmeyi düşünüyorum fakat eğer kontenjanı dolmuş olursa ve onu da alamazsam(inş.hala yer vardır ) 2.seçenek olarak cumhuriyet dönemi siyasal gelişmelerini düşüneceğim..içerik olarak ilgimi çekmesi ve yine alan arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla evet faydalı bir ders..fakat ben aynı zamanda çok da zorladığını duymuştum..3 tane fazlasıyla kalın kitap okutuyor ve sınavlarda onlardan sorumlu tutuyor diye biliyorum..içerik olarak faydalı olcaktır mutlaka ama 3.sınıfa adapte olmaya çalışırken bir de seçmeli dersimiz başımızı ağrıtmasın sonra ..şahsen malesef hızlı ve çok kitap okuyan biri değilim..
yardımcı olduğun için tekrar çok teşekkür ederim..görüşmek üzere