Mesajı Okuyun
Old 14-09-2008, 10:25   #3
Konuk

Varsayılan anlasmalı bosanma davasından vazgeçme

iyi günler ben 1 yıllık evliyim fakat 1 bucuk ay aynı evi baylastık anlasmazlık sadakatsizlik vardı ilk evi terk etme sebebim ail sinin yaptıgı haksızlıklardı ama sonra geri döndüm ama bu seferde esim baska kadınlarla beraber oldugunu ögrendim evlenmeden önce varmıs ilişki evlendikten sonra devam etmiş simdi bana sen hatalısın evi kac defa terk ettin baska kadınlarla konus tuysam ne olmus baska kadınlara askım dediysem neolmus annnemede askım diyorum diyo artık esim kontrolden çıkmıs durumda ne söyledigini bilmiyo simdi ben annem de yim 1 bucuk aylık evliydim evi son terk ettimde simdi 1 yıl oldu evleneli 1 kere bosanma davası oldu anlasmalı olarak ben davalı gösterildim maddi manevi hiçbi hakka sahibdegildim anlasmalı olarak ve beni davalı gösterdigi dilekcede ama mahkeme gününden evvel cvp dilekcesi verdim ben kusurlu degilim esimdir kusurlu yasattigı seyleri yazdımverdim ve mahkeme oldu ve hakim bosamadı ve davayı redetti simdi gene bosanma davamız var hiç bisey istemiyorum dedim sadece çeyizimi gönder dedim tamam dedi fakat gödermiyo ben onun sözüne güvendim dava dilekcesine ceyizimin iyadesini yazdırmadım o bana böyle yaptıgı için açıkcası ugras tırmak istiyorum benim hayatımla oynadı beni saf yerine koyuyo simdi anlasmalı bosanma dilekcesi verdik henüz mahkeme hiç olmadı ben davacı olarak görünüyorum dilekcede ve maddi manevi bütün haklarımdan fazgecmiş görünüyorum simdi mahkeme günü ben bosanmak istemiyorum desem dava red olurmu ve hakim madem istemiyodun neden dilekce verdin derse ben ne diycem bilmiyorum istedigim maddi manevi bisey degil sadece su olcak olan makkemede hakim basamasın dava red edilsin ama bilemiyorum ne yapcam davacı ben görünüyorum davalı olsam kolay ne yapmalıyım bide dava red olursa bana para cezası gibi bisey olurmu davacı göründüm için ve vaz geçtim için davadan