Mesajı Okuyun
Old 28-06-2009, 10:47   #23
Av.Denizcan Sarıkaya

Ankara üniversitesinden bahsedenler olmuş.Ben de birkaç şey sıralamak istiyorum.
1-Kampüs küçük gelebilir ama emin olun fakülte binası yeterince büyüktür.
2-İlk 2 ay ÖSS den kurtulanlar için bir sallamasyon dönemidir ama bunda aşırıya kaçmamak gerekir(ben kaçmıştım)yoksa vizelerde çok iyi bir cevap alırsınız.
3-Çok tartışılan ama benim üzerinde durmak istemediğim konu ise vizelerin %10 finallerin %90 olmasıdır.Bu sizin vizeleri boşlamak olanağına sahip olduğunuzu göstermesin.Girin bir bakın sorulara neymiş,neyin nesiymiş bu hukuk?
4-Devam zorunluluğu yoktur.Yani uykunuz varsa vurun kafayı yatın.(Bu benim okulu sevmemin bir numaralı nedeni)(Abartmamak şartıyla)Dersleri boşlamayın ,arada bir okulun havasını alın.Emin olun iyi gelir.
5-Derslerde not tutma kaygısına düşmeyin ki zaten takip edemezsiniz hocayı.Rahat olun.Kampüsün yan sokakığında Betacopy diye bir yer vardır.İstediğinizi alın okuyun çalışın.
6-Kampüsün yanından geçen Cemal Gürsel caddesinin karşısında mutlaka polis otobüsü ve zaman zaman da panzerler bulunabilir.Bu olağan bir durumdur.Savaş mı çıktı diyerek panik yapmayın.Onlar her gün oradadır.Yakında onlarla arkadaş olursunuz.Hatta okulun karşısındaki kahvede batak bile oynaybilirsiniz.