Mesajı Okuyun
Old 09-08-2013, 14:03   #1
Konuk

Varsayılan Almanya/Oglumun Durumu

Oncelikle selamlar 7 yildir alman yada yasiyorum 5 yasinda bir oglum var esimin ise daha onceki evliliklerinden biri 17 biri ise 12 olmak uzere iki oglu var ilk yillardan beri esimle gecimsizligimiz var ve sayisiz defa gerekli olmadigi halde aloskanlik haline getirdi esim polislik olduk ve buyuk oglunun yarattigi problemlerden dolayi evimize gelen jugendamtta olaylara dahil oldu surekli esimin polisi aramasi ve polisinde bu durumu oraya aksettirmesi sonucu cocugum alinma tehlikesiyle karsi karsi ya iki yildir bi araya gelmemizi istemiyolardi fakat biz bi muddet sonra dayanamayip ayni evde yasiyorduk fakatson kavgamizda da polislik olunca olay cok ciddi bir boyuta tasindi ve sali gunu terminimiz var size sorum alinma olasiligi nedir yada ne gibi tedbirler alabilirim alincak korkusuyla yasamak beni yipratti yeniden ayrilmamizi ve belirleyecekleri zamanda oglumu gormemi istiyolar bunlara uyarsam dahami iyi olur arti olarak iki yildir bana gore durum degerlendirmesi yapmiyolar ne zaman yakamizi birakirlar bugune kadar iki tane familien hilfe geldi
cevaplarsaniz sevinirim tesekkurler.