Mesajı Okuyun
Old 07-02-2007, 21:25   #42
calikusu_kamuran

Acil

Doğrusu Siz" e şu an inandım, yani iyiniyetle konuya baktığınızı artık tamamen anladım. Burada mesele BEN değilim, konudur. Yani karşı taraftaki kişiye ait bir fikir olarak düşünmek yerine herhangi bir konu olarak düşünülmesi çok yakışık alıyor.

Aslında Siz" i çok anlamaya çalıştım, fakat doğrusu tam bir sonuç çıkaramadım. Fakat en azından şunu anladım: Konuya iyiniyetle yaklaşmış ve KİTAPLARIN künyesini beyan etmişsiniz. Büyük ihtimal yazmayacak diye düşünmüştüm ve eğer yazmazsa benle kafa bulmaktan başka bir iş yapmıyor demek ki diye düşünecektim ve önemlisi SİTEYLE BAĞLANTIMI KESECEKTİM.

İyi ki O kitapların ulaşım bilgilerini yazdınız. Siz bir ara yazmayınca acaba incitici bir tavır mı takınıyorum diye düşünmüştüm. Nedense farkediyorum, yani daha sonra okuduktan sonra farkediyorum ki sanki biraz sert tarzda yazıyor gibiyim. Ya yazıların ses tonu yok ki kendini belirtsin, ben ne yapabilirim ki bu konuda. Anında yazışma programlarına biraz fazla takıldım sanırım.

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. Ve ne dersiniz belki de bu konu burada bitmeli. Fakat şunu söyleyim, kitapla ilgili yani bu konuyla ilgili başka bir kitap bilgisi hatırlar veya ulaşırsanız, bir şekilde iletmeye çalışırsanız sevinirim.

SEVGİLERLE