Mesajı Okuyun
Old 30-06-2007, 19:56   #81
Tulin

Dünyanın çeşitli yerlerinde örneğin İngilterede hortlak turizmi diye bir şey var.Çok pahalı oteller ve insanlar oraya hortlak(peri,öte aleme geçememiş ruhlar)ları deneyimlemek için gidiyor.Pek çoğu gördüğünü söylüyormuş.Japonyada ise perili evler temizlenip tekrar kullanılmak yerine terk edilirmiş.
Meksikada da terkediliyor,iki bina görmüştüm Ganahuatoda
koca evler eşyalarıyla terkedilmiş gerçektende tipik hortlaklı ev görünümündeydi.
Bilimsel açıklaması hava ısındıkca ahşaplar genişliyor ve sabit çivileri gererek gıcırtı yapıyormuş.
Oldum olası zekice bulurum peri hortlak hikayelerini.

On on beş yıl kadar önce kan ter içinde uyandım.Kabus görüyordum ve taşlanarak öldürülüyordum.Ayrıntılar hala zihnimde güneş yüzüme doğuyordu ve gözlerimi açamıyordum üzerimde upuzun beyaz bir giysi vardı ellerim arkamda bağlıydı ayaklarımdada bir ağırlık vardı.Sadece yarım adım atabiliyordum ve yüzümü taşlardan koruyamıyordum.Hiç unutmam ilk taş alnımın sağ taraına geldi.Güneşe hiç bakamam ve kirpiklerimin ve gözyaşlarınm arasından beyaz giysili sevimsiz adamlar beş metre den fazla bir uzaklıktan taşları özellikle kafama attıyorlardı.Bir kaç dakika sürdü bu ve elbisem yana kaydı omuzum açıldı.Bu taşlanmak kadar utanç vermişti bana omuzumu atarak kapatmak istedim ama başaramadım..Her taşın acısı hala hatırımda.
Artık kafamı sağa sola çevirmenin yararı olmadığını anladım.Pes ettim ve o acıyla uyandım.İşe giderken hala etkisndeydim kabusun.
İş yerinde gazeteyi açtığımda ilk sayfadaki haber" İranda bir kadın Taşlanarak öldürüldü"
O gün bu gündür bir yanım ezoterik bilgileri metafiziği öğrenmeye anlamaya çalışıyor.
Aslında ön yargısız şöyle bir geriye dönersek ( bunu yakınlarımla yaptığımda haklı çıkarım ) minik mucize,anlık sezgiler, hepimizde vardır.Sadece üfleyip tozunu almak gerekiyor.
Çıplak ölüm korkumu( sahip olma arzularıyla giydirilmemiş anlamında)sınadığımda reenkernasyonun içinde buldum kendimi.Sizde bir dalın içine ...
Sevgiler