Mesajı Okuyun
Old 13-04-2007, 11:25   #63
Av.Gülsüm Sezen

Alıntı:
Yazan A.Turan
Senden başka ne yazık ki ablamız yok. Belki de iyiki de yok abla.

Can Kardeşim Turan,
_Ani çıldırış_ Bu da ne demek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavvvvvvvvv??? Neyse okumamış oluyorum...Çok tereddütlüysen, orajaniline git kardeşim,atalarımız ne demiş: Taklitlerinden sakının..Allah Allah yaaaaaaaaa..

Neyyyse.İşimize dönelim..

_Ani sukunet .._ Turan Kardeşim, elbette kardeşiz efendim, ne demek; bütün dünya kardeş değil mi? Elalem bir yüzükten kardeş oluyor da, bizim o kadar hukukumuz varken olmaz mıyız?

Evet, sevgili muzdaribim; aşkın derin bir mevzu olması hasebiyle, arada boy vermek lazım gelir. Yazdıklarınız ve şiir anlayışınızından anladığım kadarıyla kabzımalsınız. Eh, posokolojik manada buna algıda seçicilik denir efendim, naçizane ama sonsuz bilgilerimi sizinle paylaşmaktan zevk duyarım

Ayrıca Matamatik konusunda iyi tahmin, söylemesi ayıp 100 aldığım zamanlar az olmaz idi. Ama hayat işte, günün birinde, daha 9 yaşımda bir kabzımala aşık oldum, kaçtık gittik onla, 10 yaşımdayken 5 çocuk anası oldum , yok ,yok ,yok herkese ...... eğitim meğitim Hak getire sonrasında, ancak işte böyle senin gibi insanları kandır..ay aman , pardon , iyileştirmekle bir yol çizdim kendime..

Bakınız güzel kardeşim, ben size hemen bir şiir önereceğim, bunu kullanınız. Neyse ki, fevkaledenin fevkinde mütevazıyımdır , o mükemmmel dörtlüklerimi size hediye edeceğim. _Ani çıldırış_ Başka abla bunu yapar mı yaaaaavvv.

Gördüm seni, oldum divane
E ben de yürürüm yane yane
Oooo yeee...
Meseneye bir gel hele
Titreşim yolladım almadın mı?

Maillerine bakmıyor,
Hiç mesaj atmıyorsun
Seni görmem imkansız
Şu Webcam de olmaasaa..

Şimdiden rica eder, aşk hayatında başarılar dilerim...

NOT: Yeni Kuzin Bacı tarifesine göre ilk mektup ücretsizdir.Sonraki her mektup 2500 dakikalıkçık konuşma ücretinde olacaktır..