Mesajı Okuyun
Old 02-03-2010, 10:55   #50
Kılıç&Kılıç

Merhabalar...
mesleğe başlayalı 6 ay oldu, bu süre içerisinde 30000 lira para kazandım ve bitecek dosyalarım ve müvekkillerimden alacaklarımı da hesapladığım zaman hala almam gereken bi 25000 lira daha olduğunu görüyorum, kısacası ayda neredeyse 10000 lira gibi bi para kazanıyorum, son 40 gündür hiç iş almadım ama yine de panik yapmıyorum.
Burda siz değerli meslektaşlarıma hava atmak, reklamımı yapmak niyetinde değilim, muhtemelen çoğunuz benden daha iyi de biliyosunuzdur bu işi ( ben de işimi iyi yapıyorum yanlış anlaşılmasın . Benim yapmak istediğim, belki de bi kaç tanenizi cesaretlendirip kendi ofisini açmasını sağlamaktır, aksi taktirde sömürülmeye devam edersiniz, Ben başlarken 3 tane ortaklık teklifini reddettim ve iyiki ettim, çünkü birilerinin adı altında çalışmak zordur, daha iyi kazanacak olsak dahi bunu yapmamalıyız, ben borçlandım ve ofisimi açtım, ilk kiramı ve mobilya taksidimi ailem ödedi, gerisinin hepsini ben ödedim, ailem bi sürü desteğim oldu ve huzurluyum şimdi. Bence mutlaka ofisinizi açın ve çalışmaya bir an önce başlayın, inanın benim hiç kimsem yoktu ve kazanıyorum ve inanın siz daha iyi kazanacaksınız.
Sonsuz saygılar...