Mesajı Okuyun
Old 14-11-2006, 23:55   #16
kağanulaş

Yanlış anlaşılmaları önlemek adına:

Ben taraftarlık kavramı içerisinde zaman zaman şiddet kullanma ya da şiddete maruz kalma gibi unsurlar bulunması nedeniyle "taraftar" kelimesiyle "bayan" kelimesini bir arada düşünemediğimi söylemeye çalıştım. Yoksa erkek dayanışması olsun diye söylemedim. Ayrıca ben bayan futbolseverlerin takım sevgilerini sorgulamak ya da azımsamak adına da söylemedim. Hatta genel olarak sevmek konusunda kadınların erkeklerden daha başarılı olduğunu düşünmüşümdür hep; bu nedenle bayanlar daha çok ve daha güzel seviyorlardır takımlarını eminim. Ancak gel gör ki taraftarlık takım sevgisinden farklı birşey. Keşke öyle olsa ama bence malesef durum bu. Özetle ben taraftarlığı çok da övülesi güzel birşey olarak görmediğim için sizlere yakıştıramadım desem sayın Tio'ya ayıp olmaz inşallah.

Adam duvara itiraz edecek bişey bulamayınca "çarşı kendine karşı" yazıyor Şimdi ben sevgili Seyda ve sevgili Poyraz ile ilgili THS toplantılarından duyduğum bunca güzel şeyden sonra onları nasıl çarşı "taraftar"ı ile bir tutarım