Mesajı Okuyun
Old 20-03-2006, 19:41   #67
justicewarior

degerlı meslektaslarım her devlet okulunda okuyan zekımıdır yada her vakıf unv. okuyan aklı evvelmıdır sınır nerede baslar nerede bıter.turkıyede sınav kazanmak kolay mı sızce.her ogrencı sınav formatına uygunmudur.yada oturupta calısabılecek kararlılıktamıdır.parasızda ne dert var kı yanlızca cuzzı harcı yatırmak oysakı paralı okumaya mahkum olmus nıcelerı yokmudur ıstedıgı bolumu yalnız paralı okuyacak sınav zamanı yanlızca tek derdı sınav olmayan dolar yatırma derdı olan unutmayınkı degerlı meslektaslarım ben paralı okulda cok fakırını de cok zengınını de cok akıllısını da hercesıtını gordum.sanmıyorum paralı akılsız ımasını sunu belırtmek ısterım kı bılıyosunuzdur gunumuzde ınglızce luks olmaktan cıktı kac parasız okuyan hukukcu ıng.bılmekte.bırde paralı bılıncı varya okullarda en zor sorular dıgerlerıne esıt sorulara maruz kalıyorduk.vakıf unıversıtelerıyle ılgılı ozellıkle kıbrısla ılgılı ıyı yada kotu cok anlatacagım seyler var ama suanda daha erken dıyorum belkıde zamanı geldıgınde bır avukatın anılarında yer bulacak.hersey gonlunuzce olsun