Mesajı Okuyun
Old 10-11-2007, 23:10   #26
nigartp

Bu sitede yorum yaparken av aykut un beğeneceği tarzda yorum yapmak gerektiğini bilmiyordum.Nasıl bilmezsin, yazıkkk!! dediğinizi duyar gibiyim ama endişeye mahal yok,öğrenmiş bulunuyorum.Bundan sonraki yorumlarımı önce kendisinin onayına sunup sonra yayınlayacağım böyle de bir karar aldım..Çünkü görüyorum ki içine oturuyor aylar sonra kalkıp tekrar gündeme getiriyor..ilk yorumumdan sonra kendisi bir şeyler yazmıştı cevap vermemiştim ama bu ikinciye duyarsız kalamadım,denedim ama olmadı.ilkinde bana bir ders vermişti kendisi, hiç unutmadım bunu.Hergün kalktığımda ilk düşümdüğüm şey oluyordu. Kahvaltımı yapıp evden çıkana kadar da tekrar tekrar düşünüp ders çıkarıyordum. Bu herşeyi ciddiye almamam konusunda verilmiş bir dersti.Günler sonra kendisi kapanmış bir konuyu gelecekteki hayatımdan bir kesitle süsleyerek tekrar yorumlayıp ciddiyet konusundaki düşüncelerinde ne kadar samimi ve tutarlı olduğunu ortaya koydu.Ben şahsen dünyadaki herkese bu konuda kendisini örnek gösteriyorum.Bakın ve ders alın. Yalnız şu tv izlerken tvde nevar diye sorup ,karşılığında alacağım cevabı çok merak ettim.Yazısı beni güldürmemişti (evet gülmediğim için kendimi hala affetmiyorum bir bu olsa neyse bir de kalkıp yorum yapmışım,nasıl bir küstahlık bu olacak şey değil ,çok utanıyorum bunlardan: [ [ [ ) ama bu gerçekten güldürdü .ciddi ciddi bu konuda oturup kafa yormuş.: ] ] ]Kendisi hayal gücünde de sınır tanımıyor belli ki.Funclub ı falan var mı bilmiyorum bilenler varsa beni bilgilendirsinler zira hemen üye olacağım , böyleyken böyle.