Mesajı Okuyun
Old 11-08-2017, 11:28   #5
Av. Can DOĞANEL

Sn. Ş.Ş.
Öncelikle geçmiş olsun diyorum.
Mesaj içeriğinden mesajınızı gönderdiğiniz bu platformun, devlet kurumları ile ve yargı organları ile bağlantılı olduğunu ve bizlerin ilgililer hakkında bir işlem yapabilecek durumda olduğumuzu düşündüğünüz anlaşılıyor.

Bu yanılgıyı düzeltmek adına açıklama yapma gereği hissettim.

Türk Hukuk Sitesi ve Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) alanı tamamen gönüllülük esaslı hukukçu üyelerin Kadın Haklarına İlişkin ihlaller konusunda Kadınların sorularına cevap verip, yönlendirici tavsiyelerde bulunduğu bir platform olup, resmi niteliği yoktur.

Yaşadığınız elim hadise ile ilgili olarak şikayetçi olarak ifade verdiğiniz C. Savcılığı soruşturma dosyasından bilgi alabilir ve bu aşamadaki taleplerinizi dosyaya iletebilirsiniz.
Ayrıca Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı birimlerine ulaşarak buralardan çocuklarınız ve kendiniz için konu hakkında yardım talep edebilirsiniz.

Soruşturma dosyanız için kesinlikle Avukat talebinde bulunmalısınız.

Tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, süreç hakkındaki hukuki konulara ilişkin sorularınızı buraya yöneltmeye devam edebileceğinizi bildiririm. Üyelerimiz zamanları ve tecrübeleri elverdiğince size yardımcı olmaya çalışacaklardır.