Mesajı Okuyun
Old 14-04-2018, 08:20   #1
Konuk

Varsayılan Bosanma Ve Nafaka Talebi-Eşya iadesi

22.04.2017 tarihinde evlendim eşimle evlendigimizden beri şiddetli geçimsizlik içerisindeyiz 4 ay lik evlilik sürecinde evden kovudlum ( ortada herhangi bir zina suç yok) polis kararı ile evime dondum eşime 3 ay uzaklaştırma cezası verildi bu sürenin dolmasına 8 gün kala eşim yalvardı şikayeti geri almam için evlilik deyip sikayetimi geri aldım eve geldi pisman oluduğunu soledi... bir kaç gün iyiydik sonrasında yine tartışmalar başladı sürekli eskiyi açıyordu bunun haricinde elimde mesajları var eve aldığı erzakların resimlerini çekmiş beni kadınlık ıememek yapmamakla suçlayan mesajlar bundan 15 gün öncesine kadar hatunum sen ne yaparsan yerim yaptığı her yemek güzeldir diyen kendi idi.. bende erkeksen bu evin reisi isen bunu yapmak zorundasın yatırdığı elektrik şu faturalarını dahi ödediğine dahil görüntüler çekmiş.. bir kadin olarak onurum gururum incindi..13 gün önce bir pazar günü
Ickiliydi misafirlerin yaninda ben buyum beğenmiyorsa ş.. Git gb cümleler sarf edip bni kovdu tabi gitmedim bu olaha sahit olanlar sahitlik ederlermi bilmiorum evimdeyim . ben boşanmak istiorum calisorum asgari ücretle nafaka talep edebilirmiyim ?
Bir diğer sorum şu eşyaların çoğunu beyaz eşyalar hali perde ben aldım ortal yaşam alanında herşey ortak oluor bunlardan çoğu kadınami düşer eşit paylaşımmi yapılır madur olan kişi yeni bir hayat kuracak olmam göz önünde bulundurulurmu?