Mesajı Okuyun
Old 10-03-2016, 12:54   #1
Aysen

Önemli Zina da velayet

Merhaba.. Ben 22 yaşındayım.* 4 sene önce evlendim. İki buçuk yaşında bir oğlum var ama eşimle birtakım problemlerimiz vardı.. Bir süreden sonra birbirimize katlanmak zor geldi fakat aile baskısından dolayı boşanmaya yanaşmadı.* Aynı evde ayrı olarak yaşamaya başladık hiçbir ortak paylaşımımız* yoktu sadece çevreye karşı evliydik.* Bu arada ikimizinde farklı ilişkileri oldu..** Ama daha sonra şiddete başvurdu..* Kendisi ve ailesine dair darp ve tehdit hakkında savcılığa şikayet de bulundum uzaklaştırma aldılar* artık ayrı yaşamaya başladık..* Ama tehditler bitmedi..* O arada psikolojik olarak bunalıma girdim ve oğlumu bırakıp onlardan kaçmak için farklı bir şehire yerleştim..* Oğlum şuan babasında. Ve bana boşanma davası açmış..* Davayı aile temelinin bozulması diye çekişmeli olarak açmış fakat çocuk konusunda velayeti vermeye yanaşmıyor..** Ben şimdi boşanma davasını anlaşmalı olarak dilekçe versem mahkeme çocuğumun velayetini bana verir mi?* Zina yapmış olmam durumları değiştirir mi?* Bi de zina yaptığıma dair bir delil yok ellinde ama kullandığım hat onun üzerineydi.* Hakim konuşma mesajlaşma kayıtlarını isteyebilir mi?* Bana bi bilgi verirseniz gerçekten çok memnun olurum..*