Mesajı Okuyun
Old 27-12-2007, 11:29   #5
Konuk

Varsayılan nette kumar

sayın angelaya da çok teşekkür ediyorum.inanın çaresizlikten nerden başlayacığımı da bilmiyorum,köyde yaşıyorum ,şehre inmem 1 saat.ilk adliyeye başvurup boşanmak istiyorum mu demeliyim?onlar beni yönlendirir mi?yoksa ilk adım baroya gidip avukat talebin de mi bulunmalıyım,param yok benden ücret talep ederler mi? ilk adımım ne olmalı tufaya gelmek istemiyorum ayrıca eşimin çevresi de geniş ben başvurduktan sonra delilleri karartma yoluna gidebilir? ben delilleri teslim ettikten sonra nasıl emin olabilirim,ifadem de yanlışlık varsa lütfen düzeltin,çocuklarımı kaybetmem söz konusu olabilir diye endişeleniyorum,eşim 1 davası dolayısıyle sık sık adliyeye girip çıkıyor,ayrıca bunu da kullanabilirmiyim?kaçakçılıkla ilgili yıllardan beri süren 1 davası var ,yanlış ifadelerim varsa özür diliyorum,inanın kafam allak,bullak,aslında onu çok seviyorum,evi terketmeden önce yalvardım,ailenden daha önemli değil hiçbirşey bunu gör dedim .parasız sitelerde oyna, o zevkini tatmin et dedim,parasız oyunlardan heyecan alamadığını söyledi.o zaman 1 limit koyalım dedim ona da yanaşmadı,ben kazanıyorum,ben harcarım oldu.çok mücadele verdim,uzlaşmak için her yolu denedim,ama o ben mutlu oluyorum ,adrenalin hoşuma gidiyor ,beni rahat bırak dedi ve eşyasını alıp gitti 2 gündür eve de gelmedi.o yüzden bütün hukuki haklarımı öğrenmeye çalışıyorum ve ilk nerden başlayacağımı bilmiyorum ?kucağımda 2 yaşında bebeğimle ordan oraya savrulmadan adım adım bana yol gösterin yalvarırım.herkese minnettarım,şimdiden teşekkür eder,saygılarımı sunarım