Mesajı Okuyun
Old 09-05-2007, 22:12   #7
halit pamuk

Merhaba,

Sayın Admin'e aynen katılıyorum. Düşüncelerime tamamen tercüman olmuş.Kendisine teşekkür ediyorum.

Eşya HÇG'sinde olduğu gibi burada da üyelerin kimlik bilgilerini açıklamasına gerek yok.Ben de kimlik bilgilerimi açıklamayacağım.

Ama zamanla üyeler arasındaki ilişkinin niteliğine göre kimliğimizi hukuki konumumuzu ve hatta özel hayatımızı birbirimizle paylaşabiliriz.Mail ve özel mesaj ve sohbet odası yoluyla sohbetlerimiz koyulaştıkça birbirimizi daha iyi tanıyacağız zaten.Belki tanışma toplantıları dahi düzenleyebiliriz.

Ancak şunu belitmek isterim: Daha önce de söyledim;İdare hukukundan müthiş bir zevk alıyorum ve bu alana kendimi çok yatkın görüyorum ama hiçbir zaman bu konuda uzman olduğumu yeterli olduğumu iddia etmedim.Bu forum sayesinde hep beraber kendimizi geliştirebilir eksikliklerimizi tamamlayabiliriz.Birbirimize yardımcı olabiliriz.

Şunu da belirtmekte fayda var: İdare HÇG'de vergi hukukunun olmaması gerektiğini düşünüyorum.Sayın Admin'nin de dediği gibi bu konuda zaten açılmış bir forum bulunmaktadır.

Saygılarımla