Mesajı Okuyun
Old 25-03-2019, 10:38   #1
Konuk

Varsayılan Aldatılma-Uyuşturucu Kullanma,Birlik Giderlerine Katılmama

2 yıllık evliyim.
eşim uyuşturucu içip eve gelmeyen bir insana dönüştü.
ben ablamdayken eve arkadaşlarını toplayıp alem yaptı. eve nerdeyse hiç gelmiyor geldığı zamanda sabaha karsı gelıyor ben bunu sorguladıgımda ıse ya hakaret edıyor ya da dövuyordu.
defalarca telefon mesajalrında sattıgına daır delıller buldum
polıse de sıkayette bulundum ama bır sonuca baglanmadı.
bu yasananlar olurken hamıleydım. cocugumuz dogdu suan 4 aylık ıkı hafta once rahatsızlandıgım ve tek basıma cocuga bakamadıgım ıcın anneme geldım. arayıp bana hakaret ettıgı ıcın telefonumu kapattım tam 3 gunde eskı ısteyerınden bır kadın bulup evıme getırmıs. bır de ımam nıkahı kıydırmıs. kadın benım gecelıklerıme kadar gıymıs. ben eve gelmek ıcın onu aradıgımda bana yatak odasından resımlerını attı. bende oraya gıttıgımde kızı korumak ıcın benı merdıvenlerden aşağıya ıttı.

anahtarı almak ıcın bana aıleme tehdıtler sovuruyor.
tespıt edebıelcegım bır gelırı yok. ben sonra esyalrıı topladım evı bosalttık. o kadına ev tutugu ıcın oglumuzun mama parasını bıle vermedı. benım yasal haklarım nelerdır. uysuturucu kan tahlıllende ne kadar surelık cıkıyor. bu ıhtımale karsı kan tahlılınde bır sure once bırakması halınde ıspat edemez mıyım?

gelir gostermeme halinde nafaka alabılır mıyım 7 bin tl para alıyor ama elden alıyor sadece asgarı ucretı yatıyor.
onu da bu durumda ıptal ettırebilir.

benım bırakın avukat tutucak mama alacak bıle param yok.