Mesajı Okuyun
Old 29-04-2008, 16:00   #16
Seyda

İçerik ve dizayn olarak değerlendirmeden, yani oyumu vermeden önce İzmir Barosu,Konya Barosu, Bursa Barosu, Antalya Barosu'na sayfalarının başında yer alan Türk Bayrağı,Atatürk resmi ve özellikle Mersin Barosu'na hazırladığı Atatürk Köşesi için teşekkür etmek istiyorum. Bunu diğer barolarımızın sitelerinin bir eksiği olarak görüğümü de söylemeliyim.

Sayın jürinin işi çok zordu ama gerçekten çok güzel bir sonuca ulaşarak 8 siteyi belirlemişler, 8'i içinden bile değerlendirmeyi zor yaptım. Kendilerine de çok teşekkür ediyorum.

Ben içerik zenginliği olarak en çok Ankara Barosu'nu beğendim. Göz yormaması açısından da takdir ediyorum, çünkü bu kadar şeyi içinde barındırıp bu kadar sade görünebilmesi bence büyük başarı.

İstanbul Barosu ile Mersin Barosu birbirine benziyor biraz ama çok dikkat çekici bir yanları yok. İstanbul Barosu hızlı güncelleşmesi açısından güzel.

Bursa Barosu'nun sayfası Sayın Baro Başkanı'nın basın açıklamaları ve resimleri ile gözümü çok rahatsız etti. Bu olmasa idi bence çok daha iyi görünebilirdi.

Konya Barosu da sade ve buna rağmen dikkat çekici,kullanımı kolay.

İzmir Barosu'nu da çok beğendim. Zengin içeriğe sahip, güncel ve ben gezerken çok eğlendim.