Mesajı Okuyun
Old 15-05-2010, 06:40   #1
Konuk

Varsayılan vasisi olduğum eşimin ailesi bana boşanma davası açtı ne yapmalıyım

Ben 24 YaŞindayim EŞİm 29 YaŞinda EŞİm Elektrİk-elektronİk MÜhendİsİ GeÇİrdİĞİ Rahatsizlik Sonucunda(rahatsizliĞi Beyİnde Demİr Bİrİkİmİ Yanİ NÖrodejeneratİf Bozukluk) %93.40 ÖzÜrlÜ BaŞbakanlik Sosoyal Hİzmetlerden Bakim Ücretİ Ve 1000tl Malulen Emeklİ MaaŞi Almaktadir Bununla Bİrlİkte Vesayetİ Benİm Üzerİmdedİr,ancak EŞİmİn Aİlesİ(annesİ Ve Abİlerİ)eŞİmİn RahatsizliĞindan Benİ Sorumlu Tutup EŞİmİn Vesayetİnİ Benden Almak İÇİn Önce Sulh Hukuk Mahkemesİne Vesayet İptal Davasi Daha Sonrada Aklİ Melekelerİ Olmayan EŞİm Adina BoŞanma DİlekÇesİ Yazdirip Altina Parmak Bastirarak BoŞanma Davasi AÇtirdilar.dÜn İtİbarİyle GÖrÜlen Vesayet Davasinda Sulh Hukuk Hakİmİ Vasİ İleİ Vesayet Altindakİ KİŞİnİn Ayni Evde YaŞama Hakkinin OlmadiĞini BoŞanma Davasi Sebebİyle EŞlerİn Ayri Evlerde YaŞama Hakkinin DoĞduĞunu Belİrtİp EŞİmİ Abİsİnden Alip Bana Teslİmİ YapilmamiŞtir Ve Hakİmİn VermİŞ OlduĞu Bu Karar Benİm Elİmİ-kolumu BaĞlamiŞtir Bu Zaman Zarfinda EŞİmİn Abİsİ Bakim Ve Kontrollerİnİ Yaptirmayip İlaÇlarini Dahİ Kullandirmamaktadir.en Son Çare Olarak Sİze Bu Formu GÖnderİyorum İnsanlik Namina Bana Yardimci Olun