Mesajı Okuyun
Old 25-06-2013, 12:10   #1
Konuk

Varsayılan boşanma süresinde bebek kimde kalır?

eşim polis bende devlet memuruyum..eşimle 4 ay önce boşandık ama sonra çocuk olduğu için tekrar barıştık ve kararı tebliğ etmediğimiz için eşim bana boşanmaktan vazgeçtim diye bir kağıt imzalattı barıştık.boşanmanız iptal oldu dediler.boşanmamın sebebi eşimden şiddet görmemdi.hatta bir gece evde kötü bir kavga oldu ve komşular polisi aradılar.ondan sonrada boaşndık.eşimin para ve alkol sorunu vardı sürekli borç yapmış ve kredi çekmiş .bunlara katlanmak zorunda kaldım.ama işin içine şiddet girince boşanmaya karar verdik.birde kanıtlarıyla aldatma var.düğünde takılan altınları vermedi.ben yeni ev açtım dünya çok masrafım oldu.çocuğun masraflarınıda kesinlikle karşılamıyor.ama bir an önce kurtulayım diye hiç birşey talep etmemiştim.ama malesef çocuk için tekrar barıştık.barıştıktan sonra eşim değişeceğine söz verdi ama değişmedi.ve ben tekrar boşanmak istediğimi söyleyince.apartman kapısının önünde beni cehenneme yollayacağını ve daha kötü hakaretlerle tehdit edip gitti.şimdi korkuyorum bana birşey yapacak,oyun oynayacak diye.veya çocuğu kaçıracak veya velayetini almak isteyecek diye.tekrar boşanmak istiyorum.kızım 1 yaşında.ne yapabilirim boşanma sürecinde çocuk bende kalır değilmi??