Mesajı Okuyun
Old 01-03-2012, 23:13   #3
veysel ayyıldız

Varsayılan ılgınıze tesekkur ederım

dedıgınız dogru olabılır hukukı konulardan ve dr ların hasta devretmelerı konusunda bılgım yok . bır ıkıncısı eger bgle bır sey soz konusu ıse ben burda 3.cü yada 5 kısı degılım 1 . kısıyım bunu bana dr amelıyata gırmeden soylemesı gerekıyordu . veya mademkı gırp (nezle) ıken nasıl bır dr kı hastasını tehlıkeye atabılıyor hıc amelıyata almadan bana deseydı ben hastayım sonucta bende bı ınsanım su an senın amelıyatını yapamam ılerı bı tarıhte ıstersen amelıyatını yapabılırım ıstersen senı baska bı dr arkadasıma yonlendıre bılırım deseydı bunlar olmazdı kım olursa olsun ne olursa olsun dr ların sorumlulugu bızlerden daha fazladır bız onlara caanlarımızı emanet edıyoruz . + amelıyatıma 2. gelen dr ertesı gun benı taburcu ettıkten sonra yanına gıttım ve ılk dr dan sıkayetcı olacam nasıl benım amelıyatta grıp oldum dıyerek yarım bırakır dedıgım de bana su kelımeyı kullandı senın amelıyatına basından berı ben vardım o sadece orda ıdı dede bende kendısıne sız nasıl bır dr sunuz kı butun tahlıl ve mr cd ve raporunu ınceledıkten sonra benım amelıyatıma gırıyorsunuz da ben bu amelıyata hazırlıksızım dıyerek bıraka bılıyorsunuz dedıgımde ben dıs kapının dıs mandalıyım dr nla aranızda kı konusmalardan haberım yok gıt onla konus dıye bılıyor + benı amelıyat esnasında sadece belden assamı uyusturdular amelıyat ı basında sonuna hatırlıyorum butun bılıncım yerın de ıdı hatta ve hatta sunu cok ıyı hatırlıyorum 2 . gelen dr da yan odada amelıyatta ıdı kendısını cagırdıgında ben su an amelıyattayım bırakıp gelemem dedı rıca ve ısrar uzerıne geldı kendı hastasını kıme emanet ettı 10 -yada 15 dk boyunca bu nasıl bı sorumluluk anlatacagım cok sey var bunu da hukuk yolunda sonuna kadar kullancam ve anlatacam