Mesajı Okuyun
Old 17-01-2011, 20:59   #1
Konuk

Varsayılan Evlilik ve Organ Bağışı

ben 30 haziran da mahkeme kararıyla eşimden boşandım.ama o boşanmaya itiraz ederek olayı temyize götürmüş.şimdi temyizden gelecek olan kararı bekliyoruz.eşim boşanmak istemedigi için degil temyize olayı taşıması.nafaka vermek istemediginden.artık ben onunla ilgili hiç bişey istemiyorum.nafakasından da vazgeçtim.şimdi halen karı koca sayıldıgımızdan.geçenlerde benim kaydımı eski yaşadıgım yere marmarise aldırtmış.hala evli gözüktügümüzden böyle şeyler olabilirmiş.diye bişey yapamadım.ama şimdi beni facebooktan bulup bana msj göndermiş.benim organlarımı bagışlamış öyle diyor.böyle bişeyde olabilirmi.silmedim zaten o mesajı.eger suçsa delil olarak tutuyorum.yapabilirmi.ne yapacagımı şaşırdım artık.geçen günlerde de size yazmıştım av.engin bey sorumu cevaplamıştı.kaydımı sormuştum.şimdi bu organ bagışı nasıl oluyor.buna benim yetkim olmadan verilebiliyormu.bu temyiz kararı nezaman sonuçlanır.biran evel ben eski eşim olan insandan kurtulmak istiyorum.bundan korkuyorum.başıma herşey yapabilir.bunu da yaptıysa yapabiliyorsa daha neler yapar bilemiyorum.ne olur bana cevap verin.yol gösterin.bu suçsa hemen şikeyetçi olayım.şimdiden verdiginiz bilgiler için teşekkür ederim