Mesajı Okuyun
Old 29-08-2010, 02:38   #1
konuk

Varsayılan nikahsız eşimden hakaret piskolojik baskı ve şiddet görüyorum

nikahsız yaşıyorum 4 yıldır bu ikinci evliligim ilkkinden başanma aşamasındayken bunla tanıştım resmi nikahsız yaşamaya başladık kadınlara 10 ay evlenmeme yasagı olunca şimdiki eşim davan bitsin öyle yaparız nikahı dedi ev tuttuk ben hamile kaldım çocugu istemedi daha hamileligimin 15. gününde eziyetleri başladı çocugu aldırmam için baskı yaptı aldırmıyınca şiddet uyguladı sonra beraberlimize devam etti şimdi oglum 2.5 yasında ve kimligi benim üstüme eşimin yaşı benden büyük oldugu için çok aşırı kıskanc ve bana piskolojik baskı yapıyor hakaret ediyo şiddet uyguluyo namusuma laf ediyor ayrılmak istiyorum ölümle tehtit ediyor cangüvenligim yok ailem bura degil bana yardım edin nasıl dava açabilirim evlilik vaadiyle kandırıldım diye dava açabilirmiyim ve şuana kadar benle yaşadıgını eşimin ailesi bilmiyor beni bugun yarın söylücegim diye tam 4 yıldır oyaladı artık beklemek istemiyorum yardım edin nasıl dava açabilirim çocuguma nafaka ve kandimede nafaka davası açabilirmiyim şuan hala beraberiz gidicek bir yerim yok cangüvenligimi saglamak istiyorum şimdiden teşekkür edrim