Mesajı Okuyun
Old 27-10-2006, 00:55   #27
ibreti

e-rehber diye de bir program var. tanıtımında TEKNOART diye başka bir isim daha kullanıyorlar.
ucuza satılıyor. lakin kesinlikle uzak durun derim.
Neden mi?
Satıcılar ofisinize geldiğinde sözleşmelerini inceleyin. Piyasadan buldukları işsiz ve hiç bir kalifiye niteliği olmayan adamlar sözleşmenin tarafı oluyor. Üreticinin kim olduğu belirsiz. sözleşme yapan kişide yetki belgesi yok. yani ortada bir içtihat programı var ama arkasında bir sorumlusu yok.
böylesi bir programın içerisindeki içtihatlara güvenmek mümkün mü?
-
Bu arada;
Elimde Corpus, Kazancı İçtihat Bankası, Dialogprestige, Random GD, Mevdata ve Sinerji programları var.
Corpus ve Kazancı epey dolu. Kazancı programına internetten de erişim olduğu için biraz daha kolay kullanılıyor. Corpus yanında bonus olarak hohuspokus diye bir program demosu dağıtıyor. Sistematik olarak iyi bir programa benziyor.
Dialogprestige, avukatlardan ziyade muhasebecilere yönelik bir program.

Random GD iyi çıktı lakin pazarlama sıkıntısı yaşadığı için gerekli finans desteğini sağlayamadı. Böylelikle de güncellemelerde gecikmeleri oldu. Bilgisayarı epey yoran bir program olmasına rağmen sistematik olarak iyi bir programdı.

Sinerji'yi alalı 5 yıl oldu. İlk versiyonu pek işlek olmadığı ve karar açısından da yetersiz olduğu için işime yaramamıştı. Şu an için kullanmıyorum. Bir gelişme kaydip, etmediğini bilmiyorum.

Mevdata adlı programda aynı şekilde. 4 yıl evel abone oldum. Karar açısından yetersiz bulduğum için aboneliğimi yenilemedim.

Yazdığım bu programları zaman zaman yetersiz bulsam bile iyi niyetle ve dürüstçe yapılan çalışmalar. Arkasında bir sorumlusu var. Lakin yukarıda bahsettiğim E-REHBER öyle değil. Arkasında bir sorumlusu yok! Üreticisi kendini gizliyor.

Saygılarımla...