Mesajı Okuyun
Old 04-03-2008, 01:56   #12
Av. Muzaffer ERDOĞAN

Varsayılan Takla Atan MÜvekkİl

Ben öncelikle arkadaşımızın görüşme tutanağı tutmakla çok iyi bir şey yaptığını düşündüğümü belirtmekle başlayayım.

Bence burada avukatlık ücreti sadece parasal anlamda düşünülürse ikincil derecede. Arkadaşımızın anlattığı benim bir hakkım göz göre göre yeniliyor noktasında gibi geldi.

Bence hakkınızı sonuna kadar arayın. Parasal tatmin sizin için önemli olmayabilir ama karşılığında size karşı bir iftira var. ben bir şey istemedim avukat istedi. Son derece çirkin bir iddia. Bir şey istemedi isen neden bana geldin?

Sonuçta karar sizin. Ben ilişkileri çok iyi bilmediğim için şunu veya bunu yapın diyemem. Ama şunu söyleyebilirim: verdiğiniz ödünler sizden birşeyler götürebilir. Buna izin vermeyin. Yoksa parasal cephe çok önemli değil. BAĞIŞLAMAK istiyorsanız kimse bir şey diyemez. Ama KORKTUĞUNUZ için vazgeçmeyin. Bu korku fiziki de ekonomik de olabilir. AMA BU TARTIŞMAYI AÇTIĞINIZA GÖRE KORKMADIĞINIZI DÜŞÜNÜYORUM.

İntikam ve hırs bizden uzak duygular olmalı. Ama hakkımızı çiğnetmek de bizim için aşağılayıcı olabilir. Kararı siz vereceksiniz.

Saygılar.