Mesajı Okuyun
Old 03-03-2008, 11:10   #11
ALTINCABA

SAYIN KAVİLİ üzülerek bir gerçeği daha söylemek isterim. kendini iş e iyice kaptıran karşı yan vekili bürosunda takunya ile gezen kasasının üzerinde danteller ve hacıda dua ederken çektirmiş olduğu büyük boy bir resim bulunduran bir üstadımız. Büyüklerimizden her ne olursa olsun daima fikre ve düşünceye saygı ilkesini öğrendik.Bu manzaraya karşı aklımdan hiçbirşey geçmedi gerçeketen de böyle yaşıyor ve bu hissi işine de taşıyor olabilir ben sadece kendisine söylediğiniz şekilde vekil edenim ve benim aramdaki işe karışmaması gerektiği konusunu anlatamayacağımı düşünüyürum. Zannediyorum müvekkilim karşı tarafla anlaşırken benim avukatımın ücretini de öderseniz davamı geri alırım demiştir. Ben bu durumda sayın Av. Mesut AVCI nın da dediği gibi dava açmayı ve bir avukat meslektaşımızı bu işle ilgili görevlendirmeyi istiyorum hem kanun uygulansın hem da hakkımı bir Avukat korusun. galiba en güzeli bu. Cevap veren ve görüşlerini bildiren tüm üyelerimize derin saygı ve sevgilerimi sunarım teşekkür ederim.