Konu: aldatma
Mesajı Okuyun
Old 02-09-2013, 12:39   #1
Konuk

Soru aldatma

iyi günler
eşimle 1 yıl süren birlikteliğimizden sonra 4 yılı aşkın bir süredir ayrı yaşıyoruz şimdi karşılıklı boşanma davası açtık eşimin beni dövdüğüne dair darp raporum var ve daha önce açtığım darp davasında mahkeme de beni haklı buldu yani eşim yüzde yüz kusurlu. ayrı olduğumuz süre içerisinde bana facebook mesajlaşmamız sırasında hayatında başka bir kadın olduğunu söylemişti ve bende boşanma sebebi olarak bunu mahkemeye sundum ancak eşim mahkemede benim onun şifresini bildiğimi ve bunun kendi kendime hazırlamış olduğum bi yazışma mizanseni olduğunu sölmemişti. Şimdi ise eşimin başka bir kadınla ilişkisi var bunu nasıl ispatlayabilirim telefon görüşmeleri ve facebook mesajlaşmalarının incelenmesini talep edebilirmiyim. ayrıca böyle bir ilişkinin olduğunu öğrendiğimde eşime bunu bildiğimi ve neden yaptığını sorduğumda hiçbir cevap vermedi gayrımeşru ilişkisi bulunan kadına da eşimden uzak durmasını yazdığımda oda ilk önce ağzımı aradı kimden bahsettiğimi anlayınca da eşime facebook tan hemen benimle ilgili sorular sorarak acil konuşmaları gerektiğini yazdı ve bana bi daha cevap vermedi. eşimle daha sonraki konuşmamızda bana bunun hesabını mahkemede soracağını hiçbir delilim olmadığı için beni yaptığı ahlaksızlığa rağmen birde mahkemede suçlayacağını söyledi, bu durumda ne yapmam gerekiyor ben bu aldatmayı nasıl ispatlayabilirim? ispatlayamazsam mahkemede aleyhime bir durum olurmu?