Mesajı Okuyun
Old 07-11-2006, 22:15   #6
cagrik

Merhaba arkadaşlar Ankaradaki görüşmeler sonucunda kendimce çıkardığım sonucu sizlere aktarmak istedim öncelikle şunu belirtmek isterimki orada çok yoğun olduğumuzdan dolayı haber veremedik arayamadık kusura bakmayın.
Gerek AKP gerek CHP bu sınavın yaratacağı mağduriyetlerden haberdar ve sınavın olmaması konusunda bizimle hemfikir.
AKP den teklifi veren Konya milletvekili Ahmet Işık bize orada çok yardımcı olmuş ve bundan sonrası içinde elinden geleni yapacağını belirmiştir.Her iki partininde grup başkan vekilleri ve grup yönetim kurulu vekilleri ile görüşüp 7 Kasımda Ankarada olacağımızı belirttik.
gruplarına bizim geleceğimizi bildirecekler.yaptığımız çalışmaların sonuç vermesi için 7 kasımda iyi bir organizasyonla orda olmalıyız.Ankaradaki arkadaşlar bu konuda ellerinden geleni yapmaktadırlar orada onlarla yaptığımız toplantıda bunları görüştük ve hazırlanan ortak bildiriyi kullanara durumu hepinize iletmeye çalıştık.
Her 2 parti içinde elimizde olan bütün imkanları ve siyasi bütün bağlantılarımızı kullandık.Snavın engellenmesi için elbirliği ile çalışıyoruz hepinize teşekkür ederiz Ankara temasları ve 7 kasım hakkında görüşmek için bu akşam saat 18,30 da istanbul staj eğitim merkezinde toplantı yapacağız hepinizi bekleriz.