Konu: Çağrı...
Mesajı Okuyun
Old 15-03-2002, 00:33   #4
Admin

Varsayılan Ynt: Bir merhaba ve dayanışma

Sayın Ekşi,

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: Av. Rasim EKŞİ
Sayın Meslektaşım,
"hukuk@yahoogroups.com" adresine göndermek istediğim ve bir konuda dayanışma ve yardım çağrımı dile getidiğim iletimi bir türlü gönderemedim. Bu uğraş içinde iken sizin ekteki çağrınızla karşılaştım ve yanıtlamaya karar verdim.
Gönderemediğim iletimi sizin adresinize ulaştırabilirsem, ilgi ve yardımlarınızı bekleyeceğim.

Öncelikle email grubuna göndermeye çalıştığınız mesajı bu forumun ilgili alanına da gönderebileceğinizi belirtmek isterim.

Ayrıca eğer gruba mesaj gönderirken nasıl bir problemle karşılaştığınızı belirtirseniz, sorununuzu çözmenize de yardımcı olabilirim. Bu konuda sık rastlanılan sorunlar şunlar:[list=1][*]Gruba kayıt olmamış olabilirsiniz (Gruba kayıt olduğunuza dair mesajı aldınız mı?)[*]Gruba kayıt olmadığınız bir email adresi ile mesaj göndermeye çalışıyor olabilirsiniz. Mesajınızın Gönderici (FROM) kısmında gözüken adres, gruba kayıtlı adresiniz olmalıdır.[/list=1]
Bu konularda detaylı bilgiyi grup yardım sayfasında (Linki ana sayfamızda var) bulabilirsiniz. Eğer sorun bunlardan biri değilse, biraz daha detay verirseniz, sorunu tesbit etmeme yardımcı olursunuz..

Bu arada bulunduğunuz yer "RİZE" gözüküyor, eğer "DİDİM" olarak değiştirmek isterseniz, ÜYE SAYFANIZ/ÜYELİK BİLGİLERİ/YER bölümünden kaydınızı dilerseniz güncelleyebilirsiniz.

Saygılarımla,