Mesajı Okuyun
Old 06-12-2009, 02:14   #8
Konuk

Varsayılan Sayın hukuksever_dr

Merhabalar, yaptığımız görüşmeler sonucunda, Patolojinin net bir sonuç veremeyeceği; Biyokimyasal değerlerin topluca incelenmesi sonucunda bir karara varılabileceği ve bunun da yoruma açık olduğu, söylendi. Patoloji raporunda: Tanı olarak, Fulminant hepatit ve Kolesistit. Patolojik lezyon yok ve karaciğer yapısının bozulduğu yazıyor. Çok özür dilerim tümünü yazmam şu anda olanaksız, okumak bile aklımı başımdan alıyor. Durumumuz bu, daha öncede, tüm araştırmaların yapıldığını ve başka herhangi bir hastalık bulunamadığını ve hastalığın seyrine ait daha birçok bilgiyi vermiştim. Böyle bir durumda biz ne yapmalıyız? Bence her iki doktorumuzun da ihmali var ama iş işten geçti, şartlar ne olursa olsun, giden geri gelmiyor.” Benim oğlum yok, sanki o öldü ve başka bir çocukla yaşıyorum. Nakilden dolayı kullandığı ilaçların hemen hemen tüm yan etkilerini yaşıyoruz, 13 mm ye ulaşan üriter sistem taşları, fıtık, yüksek tansiyon, ilaçların diğer yan etkileri, ruhsal durumu çoktan çöktü. “ Bize yol gösterici bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim.