Mesajı Okuyun
Old 10-08-2012, 17:05   #1
Konuk12

Varsayılan darpa dayalı evden kaçma

öncelikle teşekkürlür sizi yakından takip ediyorum.8 aylık evliyim eşim daha evlendiğimizin ilk ayı döverek düğün takılarımı bozdurmak istedi vemedim annemin evine bıraktı aklın başına gelsin diye sonra babası beni almaya geldi. zorla eve götürdü şiddetebaşladı babanın evinden mi getirdin diye yeni evli olduğum için verdim altınlarımı bozdurdu babasının araç kredisi borcunu ödedi. ailemle akrabalarımla arkadaşlarımla görüşceğim zaman sürekli bi bahane eder beni döverdi işe girmek istedim evlendikten sonr işten çıkarmıştı dayakla karşılık verdi boğazımı sıktı öldürmeye çalıştı adli tıptan rapor aldım şiddet ve aşağılayıcı küfürleri etti. dün babam aradı babama hakaretlerde bulundu niye arıyorlar diye ve boğazımı sıktı ve bıçak dayadı dün evden kaçtım boşanmak istiyorum. Polise gidip şikayet ettim parmak izleri duruyordu boğazımda rapor aldım evden kaçmam beni kusurlu yaparmı eşyalarımla, altınlarımı çaldığımı söylüyor. ama sadece günlük kıyafetlerimi alarak çıktım evden nasıl bir yol izleyebilirim bu arada evlendikten sonra aldığımız bir ev var dubleks 10 yıl krediyle bundan nasıl hak talep ederim. maddi manevi tazminat ve altınlarımı geri alabilirmiyim. Eşim babasının üzerine işyeri işletiyor nasıl kanıtlayabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler