Mesajı Okuyun
Old 19-08-2007, 16:24   #366
Av. Hülya Cengiz

sayın izzet özgenç gazi üniversitesinde ceza hukuku derslerine girmektedir!bilgilerinize...
ayrıca kaliteli hukukçu olmak insanın kişiliği ile olur ve bence başka okulları kötülemek de bir hukukçuya yakışan tavırlar değil özellikle de o üniversitenin öğretim kadrosu saygıyı hakeden insanlardan oluşuyorsa...gazi çok yeni bir üniversite olmasına rağmen son derece iyi bir eğitim kadrosuna sahip tabi ki hocalar ankara ve istanbul mezunu yeni okuldan da hoca çıkarmasını beklemek hukuka bir çırpıda yön vermesini beklemek hangi aklın ürünüdür anlamak zor yani aslında gaziyi ya da diğer yeni üniversiteleri kötüleyenler bence önce bu üniversitelerin öğretim üyelerinin kendi üniversitelerinden mezun olduklarını bilmeliler...araştırmadan fanatik bir tavırla yıllarını hukuka vermiş değerli insanlar yok sayılmamalı bence...
benim en yakın arkadaşım istanbul hukukta ve hiç bir zaman okul yarıştırmadık ki bu da daha 1. sınıf olmamıza rağmen hukukçu olmanın bilincini ve ağırlığını taşıdığımızı gösterir...sonuçta hakimin karşısında ama o köklü bir hukuk fakültesinden mezun değil davayı bana vermeliydiniz denilmeyeceğini biliyoruz...
saygılar!