Mesajı Okuyun
Old 08-05-2007, 10:35   #123
Ahmet Turan

Yer: Semt-i meçhul
Rumuz: Dumur oldum abi.

Sevgili Kuzin abla,

Benim bir bunalımım var. Aslinda ben ergenlik çağını da geçtim ama nedense bunalıyorum gene de. Bu bunalımdan kurtulmam için yalvarırım yardım et bana. Senden başka bana yardım edecek kimse olsa hiç sana yazarda gözlerini rahatsız eder miydim?. Bu vesile ile gözlerine verdiğim geçici rahatsızlıktan ötürü özür diler en yakın seçimde oylarınızı beklerim.

İşte sevgili Kuzin ablacım, canım ablam benim, her kes bana soru üstüne soru soruyor. Benim sorularıma kimse cevap vermiyor. Benim suçum ne ablacım? Ben kimin tavuğuna kış dedim ki? Benim başım kel mi? Ayranım ekşi mi? Nedir bu başıma gelenler. Sorduğum sorulara cevap verilmediği gibi bana soruyorlar. Firuzenin etekleri neden alaylıymış. Ben nerden biliyim ablacım. Ben kuzin abalımıyım ki her şeyi biliyim. Beni seninle karıştırdılar herhal ablacım.

Canım ablam mektubuma başlarken öncelikle selam eder ellerinden doya doya öperim. Nasılsın iyimisin. Allah iyilik sağlık versin. Bizi sorucak olursan biz de iyiz. tek düşüncemiz sizsiniz aziz vatandaşlarım. Sizin için gece gündüz uykusuz kalıyoruz. Sizi nasıl çağlar atlatarak uzay çağına ulaştırırız onu düşünüyoruz.

Kuzin ablacım, buhranımı kısaca anladıysan nooolurrr, nouuulur hemen cevapla. Fenerbahçe niye şampiyon oluyor abla? Beşiktaşın suçu ne? Ben niye beşiktaşlıyım abla?. Başka tutacak takım yokmuydu? Benim bahtım neden hep siyah. Ne zaman beyaz olacak?

Kuzin abla, sizin oralarda havalar nasıl, bizim buralarda baya sıcak. Yağmur gelecekmiş inşaallah abla.
Abla ben bu arada cumaya gittim gelicem dedim. Ama bu cuma denen adam benim yakamı bi tuttu bırakmadı. Bu adamdan nasıl kurtulurum abla.

Kuzin ablam, yeliz isimli THS üyesi kimdir ne innesidir? Casus mudur? CİA aajanımıdır. Firuzeden ne istiyor. Firuzenin nesidir bu?

Ablacım bu Mehmet Saim Dikici neden cim bomu tutuyor. Hala ne zaman gerçekleri görecek? Bir ara paşayım diyordu. Ne oldu abla paşalığı suya mı düştü?
Abla kestane kebap acele cevap.