Mesajı Okuyun
Old 11-08-2008, 14:46   #63
uye8490

Alıntı:
Yazan duyurucu1
018-EV İŞİ YAPMAK KADINI DİNLENDİRİR

Kadınlar fazla zeki değillerdir. Soyut düşünce üretemezler.Bu yetenekleri yoktur.Bu nedenle geçmişte yaşamış bilim adamları,doktrin oluşturanlar ve peygamberler ile siyasi liderler kadınlar arasından çıkmamıştır.Kadınlar geniş açıyla düşünemezler.Soyut düşünen erkeklerdir.Kadınların da düşünme ve muhakeme tarzları erkeklerde yoktur.Bu nedenle kadınlar fazla zeki olmadıkları için ev işi tam onlara uygundur.Kadınlar ev içinde iş yaparken robot gibi çalışırlar.Fakat ne kadar çalışırlarsa zihinsel olarak o kadar dinlenmiş olurlar.Stres atarlar.Kadınları ev işlerinden ayırmak onların strese girmelerine sebep olur.Kadınların ev işi yaparken yorulduklarını, light erkekler varsayar.Kadınlar eğer ev işinden yorulsalardı eve gelir gelmez kendilerini mutfağa atmazlardı.

Ben de günlük iş koşuşturmacasının sterinden kurtulmak için eve gelir gelmez kendimi mutfağa atmaya başladım. İnanır mısınız ne oldu? Eşim benim ev işi yapmamı istemiyor.Çünkü o zaman kendisine oyalanacak iş kalmıyor.Evde boş boş oturmaktan streslere girdi.

İsterseniz siz de deneyin.Bakın kadınlar ev işlerini size verecekler mi?

Eve gelir gelmez kendimi mutfağa atıyorsam bu ,düşünecek kadar zeki olmayıp soyut düşünce üretemememden veya düşünmek için harcayamadığım enerjinin içimde yaratmış olduğu gerilimden bir an önce kurtulup rahatlamak istememden değil , her akşam kötü bir menemen veya salçasız olduğu piştikten sonra farkedilen ve bu nedenle salçası piştikten sonra sulandırılarak katılan yeşil fasulyeyi yemek zorunda kalmaktan duyduğum korkudur.