Mesajı Okuyun
Old 15-05-2009, 21:41   #1
Konuk ELİF

Varsayılan Kendİmİ Kapana KistirilmiŞ Hİssedİyorum Yardim Edİn!!!

Selam benim sorunum oldukça ürkütücü ve karmaşık 25 yaşındayım 18 yaşımdayken hayatımın en büyük hatası olan kocama inandım ve evlendim kocam benden 17 yaş büyük evlenirken yaşını saklamıştı ve geçmişinde bir evliliği olduğunu o evlilikten de bir çocuğu olduğunu dahası potansiyel hepatit b virüsü taşıdığını da saklamıştı bu yalan üzerine kurulu evliliğimi öğrendiğimde geç olmuştu ve en tehlikelisi kocam kelimenin tam anlamıyla psikopat birkaç kez terk ettim beni ölümle tehdit etti beni ve kendisini öldüreceğini… cinsel hayatımıza gelince ilk zamanlar sorun yoktu ama şimdi ilişkimiz başlamadan bitiyor kısaca iktidarsızlık yaşıyor ve eşim anormal derecede agresif ani çıkışları var ayrılıktan bahsedince tabiri caizse canavara dönüyor bu adamla yaşamak benim için işkence ötesi bir şey benim şimdi asıl öğrenmek istediğim şudur savcılığa boşanma dilekçemi verip terk edersem tek celsede boşanır mıyım ve can güvenliğimi nasıl sağlarım bu adamdan nasıl kurtulabilirim ciddi bunalımlar yaşıyorum tek sevindiğim nokta çocuğumuzun olmaması yoksa mahvolurdum terk edince başka şehre ailemin yanına gidip orda ki savcılıktan boşanmayı gerçekleştire bilir miyim ve en çok dilediğim eşimle hiç karşılaşmadan (aksi takdirde bu benim sonum olur) boşanmayı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir miyim lütfen sorularıma yanıt verir misiniz ve nasıl hareket etmem gerektiği konusunda aydınlatır mısınız teşekkür ediyorum