Mesajı Okuyun
Old 02-08-2008, 14:48   #1
ezgi48

Varsayılan Kayip Cevabi MÜzekkere

Sevgili site dostları,hepinize sağlıklı huzurlu bir adli tatil diliyorum,benim şöyle bir sıkıntım var,alacaklı olduğum bir icra dosyasında,bankaya haciz müzekkeresi yolladım,bankada bana cevap yollamış,borçlunun hesabında şu kadar parası vardır,dosyanız nedeniyle blokelidir diye,o gün çok acil bir işim vardı,ne yazıki fotokopisini alamadım,iki gün sonra geldiğimde dosyada bankanın evrakı yoktu,kaybolmuştu,bankaya yazı yazdık,hesapta olduğunu söylediğiniz paranın müdürlüğümüz dosyasına veya hesabına yatırılması diye,aynı gün bankadan cevap geldiki,bu hesapta hacziniz vardır ancak hesapta para bulunmamaktadır diye,çıldırmak üzereyim,icra müdürmüz de banka müdürünü aradı,kesinlikle yanlışlık olmadığını,hesapta para olmadığını,para olduğuna dair öyle bir yazı yollamadıklarını ısrarla söylediler,kaybolan yazıyı ben gördüm,başka bir avukat arkadaş gördü,ne yapmam lazım,sizce ne olmuş olabilir,bu hesap dökümünü şube değiştirebilirmi,merkezi bir sistem varmı,çünkü şubeye güvenmiyorum,ne tavsiye edersiniz,teşekkürler