Mesajı Okuyun
Old 22-07-2008, 10:43   #1
Konuk

Varsayılan Eşin Uyguladığı Eziyet Niteliğindeki Şiddet-Acil Cevap Lütfen-

eşimden dayak yiyorum şuan beni komaya soktu ve dışarı çıktı dayak sebebi fazla para garcıyormuşum.beni çok kötü dövdü hafızamı kaybettim 2 saate kadar kendime gelmedim.kalbime enseme başıma darbeler vurdu kalbim şişmiş her yerim ağrıyor 4 çocuğum var mal varlığı çok adamın eer dava açarsam mal ve çocukları alabilirmiyim çocuklarımıda dövüyor sabah oğlum cebinden pra çıkardı diye onun ellerini ayaklarını bağlayarak kemerler dövdü satlerc sonrada beni zaten bütün hafta evde değil sürekli şehir dışında çocuklara bir başıma bakıyorum herşeyleriyle ben ilgileniyorum eve geldiğindede bize şiddet gösteriyor.babam 14 yaşında ben çocukkken verdi beni ona ve 13 yılllık evliyim kendimi bildim bileli hep dayak yiyorum hiç mutlu değilim psikolojim bozulmuş. ya kendime ya ona çocuklara kıyacam cinnet geçirmekten korkuyorum ne yapmalıyım.daha görüştüğüm abukatım var bana seni döverse yanımıza gel rapor elıcaz demişti mahkeme tek celsede bitermi ve ev eşyalarımı çocuklaırmı istiyorum acil cevaplarsanız sevirim tşkler