Mesajı Okuyun
Old 05-09-2015, 13:02   #1
Konuk

Varsayılan Baska ulkeye siginma istegi

Iyi günler ben Almanyada yasiyorum evliliğim sirasinda esim ve ailesi beni herkese kötülediler dedikodumu yaptılar ben yasadiklarima dayanamayıp kadin siginma evine gittim ama ailemin baskisi ve yalnız yasamaktan korktuğum için geri dondum bu seferde cevre baskisiyla karsilastim beni aralarina almak istemdiler bosandim ve başka bir eve ciktim (ayni yerde)insanlar rahat birakmiyorlar cocuklarimla rahat geçirdiğim bir gunum bile yok cocuklarima da kotu davranıyorlar benimle yasadiklari için hic disari cikamiyorum o kadar kotu durumdayim ki intiharri bile düşünüyorum ama cocuklarimi birakamiyorum onlarin benden utanmasini istemiyorum Almanyada tecrit hayati yasiyorum eski esim hiçbir sekilde yârdim etmiyor dotorlar muayene etmiyor basindan atiyor ben bunlari hakedicek bir sey yapmadım benim bir insan olarak haklarim yokmu öleyimmi ben başka bir ülkeye gitmek istiyorum ama param yok siginma hakki istiyorum ama cocuklarim için tehlikesi varmi diye korkuyorum nolur yârdim edin ne yapabilirim?