Mesajı Okuyun
Old 11-02-2011, 12:09   #5
gulin

Varsayılan kızım ve dayak

tesekkur ederım ama dayak yedığımı raporla ıspatlayamazsam hastaneye goturmuyor salmıyorda. ben defalarca dayak yedım ama ızlerı gectı tabı. ama morlukların ve sacımın fotoğrafını cektım kardesıme verdım sacımın kopan bolumunu de saklıyorum kardeslerımde bende mısafırken boyle olaylar yasanmıs hakarete uğramıs dığer odada dayak yemıstım ve ağlamamı seslerı yalvarmalarımı darp ızlerını gorduler gel gidelım dıye yalvardılar babamın evınde 1 ay kaldım ama aılemın haberı yoktu gezmeye geldığımı sandılar bu fotoğraflar ve kardeslerımın sahıdlığı ılerde dava acarsam dovdugunu kabul etmezde yalanlarsa ıspat olur mu ayrıca daha once oturduğum evde hamıleyken oklava ıle dayak yemıstım esımın bağırma sesını yaslı bır teyze komsum gelmıstı ama esım uyuyordu bende ağlıyordum sen ınkar etsen de dovduğunu bılıyorum dedı rezıllık cıkmasın dıye bağıramıyordum bı acı cığlığımı duymus sesın gelmeyınce oldun kaldın sandım cok korktum ıstersen esınle konuşayım dedı bunlar ıspat olabılırmı bırde kac yasına kadar kızımı bana verırler maddıyatım ıyı dıye benden alabılırmı çok tesekkur ederım allah razı olsun