Mesajı Okuyun
Old 20-04-2007, 09:20   #91
Av.Ümit Arif Özsoy

Varsayılan Vazgeçtim....kaset çıkaracağım

Ben daha önceki meslek tercihlerimden vazgeçtim arakadaşlar kesin kararımı verdim...
Bir kaset çıkarmak isterdim,muhtemelen berbat sesimle kaset satmazdı,bunun üzerine -mümkünse yaşça benden büyük- medyatik ünlü birisiyle "düzeyli ilişki yaşayıp" paparazilere yakalanırdım!!!.Daha sonra bu medyatik hanımı başka bir genç hanımla aldatıp yine gazeticilere yakalanırdım.!!!,Bu sırada gazeticelerin üzerine yürür olay çıkarırdım.Daha sonrada sabahları yayınlanan bayan programlarına sırasıyla katılıp canlı yayında,aldattığım bayanla, laf atan seyircilerle tartışırdım.Ayrıca akşamları magazin programlarına çıkar, konuk ve sunucuyla tartışırdım. Tabiii bu arada kaset satışlarım ve gelirim de artardı, bunun üzerine beş tane ithal doğu avrupa kökenli mankenin olduğu erotik klip çekerdim.Gazetelerin magazin sayfalarına aslında ne kadar maço ve halktan biri olduğma dair röportajlar verirdim.Bu da yetmezdi tabii çeşitli ünlülerle polemiğe girer, laf atar ana haber bültenlerine çıkardım.Pop yarışması benzeri programlarda juri üyeliği yapar ona buna sataşır,aşağılar ünüme ün katardım...paraya para demezdim.Ben ülkem gerçeğini çözdüm kaset çıkarmaya gidiyorum!!!... Emek, onur,alınteri,eğitim,hukuk nasılsa para etmiyor ülkemde...